Strona główna   O nas     Separatory magnetyczne     Wibratory pneumatyczne     Narzędzia magnetyczne   Systemy Transportowe   Kontakt     NOWOŚCI 2016  
Choose Your Language Magnetic-Separators.pl

Płyty magnetyczne

Cechy:

1. Różne rodzaje płyt magnetycznych w zależności od zastosowania z wysokimi siłami magnetycznymi.

2. Łatwe czyszczenia i montaż.

3. Materiał powierzchni to stal 304 lub stal nierdzewna 316L.

4. Wymiary oraz dodatkowe elementy, takie jak zawiasy, uchwyt, lub otwory montażowe mogą być wykonane na zamówienie.


Zastosowania:

Płyta magnetyczna może usunąć elementy z  żelaza takie jak śruby, nakrętki, kawałki drutu, gwoździ             i innych niechcianych dodatków z  materiału przepływającego, jak żwir, kukurydzy, cukru, mąki, tworzyw sztucznych i innych materiałów sypkich w trakcie przenoszenia.Płyty TYPU ff Mają idealną wydajność separacji metalu po rozłożeniu nad rynną przepływową lub pasem przenoszącym materiały niskiej gęstości. płytY magnetyczne FF mogą skutecznie podnieść elementy z żelaza z płaszczyzny przepływu produktów.

TYP FF

TYP SM

Magnesy płytowe SM są przeznaczone do usuwania części żelaza z materiałów o dużej objętości lub szybkiego przepływu materiałów.

TYP EP

Płyty magnetyczne EP  przeznaczone są do usuwania elementów metalowych z materiałów o niewielkiej objętości. Powinny być zainstalowane poniżej przepływu materiałów w linii technologicznej.

PŁYTA PODWIESZANA

Zawieszone płyty magnetyczne przeznaczone są do efektywnego wydobycia części metali z materiałuo dużej objętości przez ich montaż powyżej przenośników.  Duży rozmiar magnesu i odpowiednio zaprojektowana konfiguracja zapewniają, że części żelaza są wyławiane z grubej warstwy przepływu materiału przez duże płyty magnetyczne. Dla drobnych cząsteczek metali w cienkiej warstwie przepływającego  materiału, dostępne są lżejsze płyty magnetyczne.

Wyposażona w głębokie, gwintowane otwory mocujące, płyty mogą być sztywno zamocowane na śrubach lub zawieszone na prętach lub łańcuchach.