Strona główna   O nas     Separatory magnetyczne     Wibratory pneumatyczne     Narzędzia magnetyczne   Systemy Transportowe   Kontakt     NOWOŚCI 2016  
Choose Your Language Magnetic-Separators.pl
www.wibratorypneumatyczne.eu Wiecej informacji na stronie :

Wibratory pneumatyczne, przemysłowe

Proponujemy profesjonalne urządzenia dla przemysłu, znajdujące zastosowanie w miejscach, gdzie zachodzi potrzeba wprawienia materiału sypkiego w ruch. Oferujemy przemysłowe wibratory pneumatyczne o zwartej i prostej konstrukcji, które nie wymagają dodatkowych czynności konserwacyjnych i odznaczają się odpornością na zużycie eksploatacyjne. W naszym asortymencie znajdują się między innymi modele kołowe i tłokowe, a także turbinowe, rolkowe, kulkowe i przyczepne.

W naszym asortymencie możecie Państwo wybrać przedmioty przeznaczone do przenoszenia, kompaktowania i wybierania masowych substancji stałych ze względu na doskonale liniowe wibracje. Proponowane przez nas rozwiązania uzyskują dobre wyniki w przypadku opróżniania zbiorników bądź w roli napędów do podajników lub przenośników wibracyjnych. Proponowane przez nas urządzenia mają możliwość regulowania nieprzerwanie i niezależnie zarówno częstotliwości, jak i amplitudy. Ponadto dostępne w ofercie przedmioty są solidnie wykonane, dzięki czemu będą służyły bezawaryjnie przez długi czas.

Wibratory turbinowe

Wiele miejsca w asortymencie naszej firmy zajmują przemysłowe wibratory turbinowe. Ich działanie polega na wprawianiu w ruch specjalnych łopat, które generują drgania. Wykonanie z solidnego aluminium i ołowianych ciężarków zapewnia wysoką wytrzymałość na uszkodzenia.

Wibratory kulowe

Jeśli szukasz urządzenia, które będzie generowało drgania o małych amplitudach oraz wysokich częstotliwościach, wybierz dostępne w naszej ofercie wibratory kulowe. Mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach, gdzie występuje zanieczyszczone środowisko pracy.

Wibratory rolkowe

Tego typu urządzenia mają podobny sposób działania jak modele kulowe, tyle że elementem generującym drgania jest specjalna rolka. Sprzęt ten zapewnia duże amplitudy wibracji i wysokie siły odśrodkowe, bez stopnia regulacji oraz konieczności konserwacji.

Wibratory młotkowe

W firmach z branży farmaceutycznej, chemicznej czy spożywczej często wykorzystuje się wibratory młotkowe. Ich główną cechą jest wyjątkowo wysoką siłą uderzenia, a także nieskomplikowaną budową. Poszczególne parametry urządzenia można w prosty sposób kontrolować i regulować.

Wibratory tłokowe FP

Szukasz urządzenia, które będzie łączyło w sobie cichą pracę oraz wysoką moc? Wybierz dostępne w naszym asortymencie maszyny tłokowe FP. Jest to niezawodny sprzęt, który świetnie sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Można go stosować np. podczas transportowania materiałów.

Wibratory tłokowe NTP

Aby zapewnić kompleksowość ofert naszej firmy, proponujemy szereg niezawodnych rozwiązań, wśród których znajdują się przemysłowe wibratory tłokowe NTP. Dzięki świetnym parametrom i dużej mocy pracy polecamy je przede wszystkim do najtrudniejszych prac, takich jak chociażby opróżnianie pojemników.

Wibratory do naczep

Oprócz nowoczesnych urządzeń stacjonarnych, nasza firma proponuje także solidne wibratory do naczep. Mogą być zamontowane w niemal każdej ciężarówce, co pozwala na stałe mieszanie transportowanych materiałów. Wykonanie z najwyższej jakości stali zapewnia wieloletnie, bezawaryjne działanie.