Strona główna   O nas     Separatory magnetyczne     Wibratory pneumatyczne     Narzędzia magnetyczne   Systemy Transportowe   Kontakt     NOWOŚCI 2016  
Choose Your Language Magnetic-Separators.pl
www.wibratorypneumatyczne.eu Wiecej informacji na stronie :

Wibratory pneumatyczne, przemysłowe

Proponujemy profesjonalne urządzenia dla przemysłu, znajdujące zastosowanie w miejscach, gdzie zachodzi potrzeba wprawienia materiału sypkiego w ruch. Oferujemy przemysłowe wibratory pneumatyczne o zwartej i prostej konstrukcji, które nie wymagają dodatkowych czynności konserwacyjnych i odznaczają się odpornością na zużycie eksploatacyjne. W naszym asortymencie znajdują się między innymi modele kołowe i tłokowe, a także turbinowe, rolkowe, kulkowe i przyczepne.

W naszym asortymencie możecie Państwo wybrać przedmioty przeznaczone do przenoszenia, kompaktowania i wybierania masowych substancji stałych ze względu na doskonale liniowe wibracje. Proponowane przez nas rozwiązania uzyskują dobre wyniki w przypadku opróżniania zbiorników bądź w roli napędów do podajników lub przenośników wibracyjnych. Proponowane przez nas urządzenia mają możliwość regulowania nieprzerwanie i niezależnie zarówno częstotliwości, jak i amplitudy. Ponadto dostępne w ofercie przedmioty są solidnie wykonane, dzięki czemu będą służyły bezawaryjnie przez długi czas.