Strona główna   O nas     Separatory magnetyczne     Wibratory pneumatyczne     Narzędzia magnetyczne   Systemy Transportowe   Kontakt     NOWOŚCI 2016  
SEPARATORY MAGNETYCZNE WIBRATORY PNEUMATYCZNE SYSTEMY TRANSPORTOWE Choose Your Language

Magnetyzer Wody

Silny magnetyczny magnetyzer wodny traktuje wodę silnym polem magnetycznym wytwarzanym z silnych magnesów. Jest szeroko stosowany do zapobiegania powstawaniu kamienia, usuwania kamienia, zabijania bakterii i usuwania glonów, zapobiegania korozji i zapobiegania rdzewieniu poprzez zmianę fizycznej struktury wody przy jednoczesnym braku zmiany jej struktury chemicznej. Dzięki silniejszemu środkowemu polu magnetycznemu i mniejszym interferencjom magnetycznym na zewnątrz, silny magnetyczny odkamieniacz wody ma wysoką skuteczność, ale mniejsze koszty oczyszczania wody, co jest najlepszym nowym oczyszczaczem wody o tak wyjątkowej i nowatorskiej strukturze.

Wykorzystanie duzej mocy wytwarzanej magnesem neodymowym z optymalną konstrukcją  tworzy pionowe, środkowe filtrujące pole magnetyczne. Tymczasem przepływ wody jest traktowany przez pole magnetyczne, prowadzi do przewodnictwa elektrycznego i zmienia się ciśnienie osmotyczne, a komórka mikrobiologiczna pęka, a komórki przestają się rozmnażać, co daje efekt sterylizacji i usuwania alg.

Ponieważ woda poddana działaniu pola magnetycznego będzie wytwarzać maleńki przepływ elektronów, które zmieniają Fe2O3 • NH2O w stabilny Fe3O4 i wytwarza czarny magnetyczny tlenek żelaza, który osadza się na powierzchni ściany rury, tworząc warstwę barierową dla filmu, tlen w wodzie oddzielony od Ściana rury, w tym przypadku, zda sobie sprawę z celu usuwania rdzy i zapobiegania.

 

Cechy produktu

1. Wysoka wydajność zapobiegania rdzy i kamienia.

2. Ochrona środowiska: brak wtórnych zanieczyszczeń spowodowanych dozowaniem chemikaliów.

3. Brak kosztów energii, długa żywotność.

4. Nie potrzeba specjalistycznego zarządzania przy niskich kosztach utrzymania.

5. Mały, prosty i szybki montaż.

6. Niski koszt inwestycji i szybki zwrot kosztów, centralny klimatyzator może odzyskać całość kosztów w ciągu 2 lat.

7. Poprawa efektywności transferu ciepła, stosunek oszczędności energii może być (15% -30%).

Zastosowanie:

1.Centralny system klimatyzacji

2. Przemysłowy system wody chłodzącej

3.  System basenowy

4. System wymiany ciepła, system ogrzewania

5.Produkcja i system zaopatrzenia w ciepłą wodę użytkową.

6. Woda do nawadniania rolniczego

 

Instrukcje Instalacji

1. Przed zainstalowaniem magnetycznego urządzenia odwapniającego, sprzęt magnetyczny i system rur powinien zostać umytkowany, rdza i pył w rurze wewnętrznej powinny zostać usunięte, żelazo żużel i sproszkowany żelazo wewnątrz urządzenia, a rura również musi być oczyszczona, a filtr o wysokim stopniu filtracji powinien być zainstalowany przed sekcją magnetycznego odkamieniania wody. zawór pod odprowadzenie ścieków powinien być zainstalowany pod urządzeniem.

 

2. Jeśli nie ma filtra o wysokiej filtracji (sugerowaliśmy, że powinien być) zainstalowanego przed magnetycznym urządzeniem odwapniającym, żywotność magentycznego odkamieniacza wody wynosi pięć do sześciu lat. Można również zdemontować magnetyzer, aby usunąć ferromagnetyczną substancję, która adsorbowane w polu magnetycznym zgodnie z praktycznym wymaganiem, aby przedłużyć efektywną długość życia, jak to możliwe, jak to tylko możliwe.

 3. jeżeli jest on połączony z tymi urządzeniami do uzdatniania wody (skraplacz, wymiennik ciepła, wieża chłodnicza, itp.), Lepiej jest montować w pionie, co może zapobiec zawieszeniu się substancji w wodzie na magentycznym odkamieniaczu wody, aby wpłynąć na efekt leczenia.

 4. Między tym magnetycznym odkamieniaczem wody a następującym sprzętem nie powinno być zbiornika ani cysterny, co oznacza, że ​​woda poddana działaniu magentycznego odkamieniacza powinna płynąć bezpośrednio do następnego urządzenia.